תקנון האתר

מבוא:

1. אתר נתח קצבים ("האתר") המופעל ע"י חברת נתח קצבים מותג בע"מ ("נתח קצבים" או "החברה") ומשמש גם בתור אתר מכירות לרכישת מוצרי בשר, מזון, שתייה, ומוצרים משלימים ("המוצר") השימוש באתר מהווה הסכמה בלתי מותנית לתנאי תקנון זה.

2. האמור בתקנון זה מתייחס באופן שווה לשני המינים, והשימוש בלשון זכר הוא מטעמי נוחות בלבד. בכל מקום בתקנון זה בו קיים שימוש בלשון זכר, הכוונה גם לנקבה במשמע ולהיפך.

3. השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.

4. הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

קניין רוחני:

5. האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, טקסטים, סימני המסחר, הפטנטים, התוכנות, היישומים, הקבצים הגרפיים, התמונות, הטכנולוגיות, התהליכים, התכנים, האייקונים, קוד המחשב וכל חומר אחר הכלול באתר ("תכולת האתר"), קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר נתח קצבים ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר נתח קצבים.

אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש ומטעם החברה.

תוכן האתר:

6. אתר נתח קצבים (להלן "האתר") מציע למכירה מגוון רחב של מוצרים ומפרסם מגוון רחב של מוצרי בשר ומוצרים משלימים הקשורים בצורה ישירה או עקיפה לעופות, בשרים, מוצרי בישול, מזון ושתייה (להלן: "המוצר/ים") המסופקים על-ידי מגוון רחב של יוצרים ונותני שירותים (להלן: "הספקים"). האתר משמש כאתר הזמנות ומשלוחים ייצוגי עבור נתח קצבים והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן

7. באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה. בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.

8. הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת ה IP של המחשב שלו, כתובת ה MADIC של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.

9. קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.

10. בכל שאלה או בירור לגבי המוצר, ניתן לפנות אל נציגי השירות של החברה בטלפון (בימים א' עד ה' בין השעות 08:00-21:00 ובשישי בין השעות 08:00-13:00) בכל סניף: קריית שמונה: 04-690-5032. נתניה: 09-7402168. כפר סבא: 09-7890599. פתח תקווה: 03-7710112. אשדוד: 08-6203032.

11. אתר נתח קצבים הינו אתר אינטרנט במסגרתו מתבצעות מכירות קמעונאיות (להלן: "נתח קצבים " או "האתר"). האתר מנוהל ע"י חברת נתח קצבים מותג בע"מ (להלן "החברה" או "נתח קצבים").

12. השירות שניתן במסגרת נתח קצבים באזורים מסוימים בלבד המוגדרים מעת לעת על ידי נתח קצבים לפי שיקול דעתה הבלעדי (להלן: "אזור הפעילות"). אזורי הפעילות משתנים מעת לעת, על הלקוח לוודא באמצעות האתר או באמצעות מוקד שירות הלקוחות כי האזור אליו הוא מבקש להזמין את המשלוח נמצא באזור הפעילות. לתשומת לבכם, אספקת המוצרים שנרכשו בנתח קצבים אפשרית רק כאשר אין מניעה טכנית או אחרת המונעת אספקת מוצרים כאמור.

13. נתח קצבים שומרת לעצמה את הזכות בכל עת: 1. לשנות ו/או להפסיק את פעילות האתר ו/או הסניפים 2. לשנות את התקנון מפעם לפעם עפ"י שקול דעתה הבלעדי 3. לשנות, להחליף או להוציא אחד או יותר מהמוצרים המוצגים באתר 4. לשנות את אופן הצגת המוצרים, את המבצעים / מחיר המוצרים ופרטים נוספים הנוגעים במוצרים

14. החברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק את שיווק ומכירת המוצר בכל עת וכן לשלול זכות רכישה באתר מכירות על פי שיקול דעתה.

15. חלקים רבים מתקנון זה הועתקו באישור מאתר iWebsite

מדיניות אחריות ורכישה:

16. מחירי המוצרים המצוינים באתר ומחירי המבצעים משתנים מעת לעת ואינם כפופים/חופפים למחירי חנויות הרשת.

17. מחיר המוצר באתר כולל את המע"מ, אך אינם כוללים דמי משלוח.

18. חלק ניכר מהמוצרים המפורסמים באתר הינם מוצרים שמחירם תלוי במשקלם. משמעות הדבר היא שאמנם הזמנת המוצרים באתר תהיה לפי משקל מדויק (לדוג' ביחידות של חצי קילו או קילו), אך חיוב הלקוח ייעשה לפי משקל המוצרים המדויק בפועל וסביר שתהיה סטייה במחיר הסופי בקופה. שקילת המוצרים וגביית התשלום ייעשו לאחר ביצוע ההזמנה ע"י הלקוח.

19. האתר מאפשר ללקוחות קנייה נוחה, קלה ובטוחה של המוצר באמצעות האינטרנט.

20. ניתן לרכוש את המוצר באתר עד לגמר המלאי.

21. הרכישה באתר הינה באמצעות כרטיס אשראי בלבד (או דרך צג ג באמצעותו האתר מאפשר לבצע תשלום) והעסקה תתבצע לאחר אישורה ע"י חברת האשראי.

22. בכל מקרה ומבלי לגרוע מהאמור לעיל, רק לאחר שתסתיים בדיקת פרטי כרטיס האשראי של מבצע הפעולה ויתקבל אישור מחברת כרטיסי האשראי לביצוע הפעולה, תיחשב העסקה כברת ביצוע. לאחר אישור חברת כרטיסי האשראי כאמור, יפעלו האתר ו/או הספק בהליכי אספקת המוצרים שהוזמנו באתר על-ידי מבצע הפעולה.

23. תהליך הרכישה באתר מתבצע ע"י הוספת פריטים לעגלת הקניות, בסיום ההוספה על הגולש ללחוץ על כפתור "לקופה" ע"מ לוודא את המוצרים והכמויות. לאחר מכן יש להזין פרטים אישיים ובחירה בהמשך אופן התשלום. תהליך זה עשוי להשתנות מעת לעת ע"פ שיקול דעתה הבלעדי של נתח קצבים. בסיום התהליך יתקבל דף המציג את פרטי ההזמנה ומספר אישור ההזמנה המהווה אישור לביצוע ההזמנה בצורה תקינה. במקביל, יישלח ללקוח מייל עם מספר אישור ההזמנה.

24. לאחר סיום הוספת המוצרים לסל כאמור, יוכל הלקוח לציין במקום המיועד לכך כי הוא מסכים שהמוצרים המוזמנים יושארו בסמוך לדלת מקום האספקה או במקום מבוקש אחר על ידו. כמו"כ, רשאי הלקוח לבקש שהמשלוח יימסר לאדם אחר שאת פרטיו יזין הלקוח במסך המיועד לכך. בכל מקרה, השארת המוצרים תיעשה ע"פ בחירת הלקוח ותהיה באחריותו הבלעדית. לאחר השארת המוצרים ע"י חברת נתח קצבים במען הלקוח לפי בחירתו כאמור, לא יוכל הלקוח להעלות טענה על אי התאמה / החזרה / זיכוי / גניבת המוצרים וכיוב'.

25. אנו שואפים לספק את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.

אבטחת מידע ופרטיות:

26. חברת נתח קצבים, כמו גם חברות אחיות וגורמי משנה נוספים הפועלים מטעם חברת נתח קצבים ובהתאם לאותם הסטנדרטים, רשאיות להשתמש במידע המופיע בטופס על מנת להביא לך את המידע והשירותים המבוקשים. מידע אישי זה לא ייחשף ולא ייעשה בו שימוש נוסף למטרות שיווקיות ללא רשות.

27. החברה נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. במקרים שאינם בשליטת החברה ו/או הנובעים מכוח עליון, לא תהא החברה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, ישר או עקיף, שייגרם ללקוח, אם מידע זה יאבד ו/או יעשה בו שימוש לא מורשה.

28. צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לא תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות אתר נתח קצבים.

29. החברה מקדישה משאבים ונוקטת אמצעים מחמירים למניעת חדירה לאתר ו/או למחשבי החברה ולסיכול פגיעה אפשרית בפרטיות המשתמשים באתר. עם זאת, לא ניתן לשלול שיבושים באופן מוחלט. על-כן, מבצע פעולה מצהיר בזאת כי לא תהיה לו כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה נגד החברה ו/או נגד מי מטעמה עקב פגיעות, תקלות ו/או שיבושים כאמור העלולים להיווצר מחדירה כאמור.

30. החברה מתחייבת שלא לעשות שימוש במידע המסופק לה ע"י הקונים אלא על מנת לאפשר את הרכישה באתר המכירות ובהתאם לכל דין.

31. בלחיצה על כפתור "שלח" בקטגוריות "הצטרפות למועדון לקוחות" / הרשמה לניוזלטר ("השאר מעודכן!") יש משום הסכמה לחברת נתח קצבים או למי מטעמה לעשות שימוש במידע אישי זה על מנת לספק לך מידע על המוצרים ומידע נוסף באמצעות אימייל או אחר, על שירותים ומשאבים הקשורים למוצרי החברה. בנוסף, ניתן יהיה להשתמש במידע אישי זה למטרות סקר שוק. באם תחפצו להסיר בכל עת את פרטייך האישיים מרשימת התפוצה של החברה התקשרו לסניף הרלוונטי (ראה סעיף 10). באמצעות לחיצה על כפתור "שלח" אני מאשר בחתימתי את הטופס ואת תנאיו.

32. אתר נתח קצבים מאובטח באמצעות תעודת אבטחה SSL הנהוגה באתרי מסחר אלקטרוני.  

33. התשלום באתר יתבצע באמצעות כרטיס אשראי. על הלקוח לשלם בכרטיס השייך לו ואשר פרטי זהותו תואמים את הנתונים שהוזנו למערכת במסך הקופה. פרטי כרטיס האשראי יכול שיישמרו ע"ג שרת מאובטח ייעודי.

הזמנות, משלוחים וזמני אספקה:

34. ביצוע הזמנה באתר נתח קצבים אפשרית בכל שעות היממה, למעט אם האתר מושבת לצורך תחזוקה או מכל סיבה אחרת.

35. שעות הפעילות של מענה בשירות הלקוחות: 09:00-17:00

36. מועדי השליחויות: 08:00-00:00

37. חישוב מועדי האספקה יהיה על-פי ימי עסקים, דהיינו ימים א'-ה', למעט ימי שישי, ערבי חגים ומועדים (למעט במקרים בהם תואמה אספקה בימים אלו מראש מול החברה), שבת וימי חגים ומועדים. עם זאת, החברה ו/או הספקים יעשו כמיטב יכולתם להקדים את זמן האספקה.

38. החברה תדאג לאספקת המוצר ללקוח לכתובת שהוקלדה על ידו בעת ביצוע הרכישה באתר מכירות, תוך 2 ימי עסקים, כשיום ההזמנה עצמו אינו נספר בחישוב ימי הטיפול והאספקה. החברה לא תהא אחראית לכל איחור ו/או עיכוב באספקה ו/או אי-אספקה, שנגרמה כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתה.

39. על אף האמור בכל מקום בתקנון זה, מובהר בזאת כי ייתכן ויחולו שינויים/חריגות במועדי האספקה וכן במועדי שעות הפעילות של מוקד שירות הלקוחות ונתח קצבים אינה מחויבת למועדים אלה.

40. בנוסף למחירי המוצרים יחויב הלקוח בדמי משלוח. מחיר דמי המשלוח יצוין במסך הקופה בטרם השלמת הרכישה. מחיר המשלוח יכול להשתנות מעת לעת ולהיות כפוף למבצעים, לגובה קנייה, או להתניה אחרת, ע"פ שיקול דעתה הבלעדי של נתח קצבים.

41. דמי המשלוח יקבעו סופית בהתאם לסכום הקניה לתשלום ביום אספקת המוצרים.

42. מובהר כי לקוח שתואם עמו משלוח ולא היה בביתו במועד שתואם עמו, ולא אישר השארת המוצרים מחוץ לדלת המען או אצל אדם אחר כמפורט לעיל, יחויב בדמי משלוח מלאים בגין משלוח חוזר, בנוסף לדמי המשלוח בהם חויב (אם חויב), בהתאם לתעריפים הקבועים באתר, וזאת גם אם המשלוח המקורי הינו ללא דמי משלוח או בהטבה בדמי משלוח.

43. נתח קצבים תשתדל לספק ללקוחותיה את המוצרים שהזמינו, אך היות וסניפי הרשת כפופים למשתנים רבים, נתח קצבים אינה מתחייבת לספק ללקוח מוצרים בין אם צויין שהם קיימים או אינם קיימים במלאי. במקרה של חוסרים כאמור, הלקוח יוכל לקבל עדכון טלפוני או לקבל מוצר חליפי דומה. נתח קצבים לא תחייב את הלקוח בגין המוצרים שהוזמנו אך לא סופקו ללקוח מכל סיבה שהיא

44. לאחר השלמת ההזמנה באתר, הלקוח יוכל לבחור את מועד האספקה הרצוי. אתר נתח קצבים יציע מועדי אספקה בהתאם לשיקולי הסניף ולאילוצים הלוגיסטיים. צוות נתח קצבים יעשה מאמצים רבים לעמוד בזמני המשלוח אך אין באמור תוקף התחייבות לזמן מדויק, וייתכנו שינויים מסוימים, לעיתים ללא עדכון הלקוח.

45. ניתן להזמין משלוח עד 20 ק"ג בהזמנה אחת

החזרות וביטולים:

46. על הלקוח לבדוק את תכולת המשלוח עם קבלתו ולערוך השוואה הן להזמנה והן לחשבונית שתימסר לו בעת האספקה.

47. במקרה שתתגלה אי התאמה של המוצרים בעקבות הבדיקה הנ"ל או במקרה אחר של חוסר שביעות רצון מצד הלקוח לעניין המוצרים המסופקים, על הלקוח להודיע על כך לשליח בעת מסירת ההזמנה. שירות הלקוחות יתאם עם הלקוח את ההשלמה/ ההחלפה/ ההחזרה של המוצר/ים ו/או את החיוב/ הזיכוי הכספי של הלקוח, לפי העניין וככל שמתחייב על פי כל דין. החזרת מוצרים אשר אינם פסידים (מתקלקלים או מתכלים) ניתן להחזיר תוך מס' ימים מקבלתם באריזה המקורית ו/או בהתאם להוראות החוק.

48. ביטול הזמנה יכול להתבצע בטרם החלה עבודת הטיפול בהזמנה בדרכים הבאות:

א. בטלפון - 0504485115 - לחצו לחיוג

ב. בפנייה בכתב דרך האתר - לחצו כאן

ג. בפנייה בכתב דרך מייל online@netach-katzavim.co.il

ד. בפנייה בכתב דרך וואטסאפ למספר 0504485115

49. נתח קצבים תהא רשאית לבטל הזמנה מכל סיבה שהיא ובלבד שתמסור על כך ללקוח הודעה שעתיים ומעלה לפני מועד האספקה.

50. נתח קצבים לא תהא אחראית ולא תישא בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד שנגרם ללקוח או לצד שלישי בגין ביטול הזמנה כאמור, לרבות אם ביטול ההזמנה נובע מכך שהמוצר אזל במלאי וכו'.

51. זכות הלקוח להחזרת מוצר ו/או לביטול הרכישה תהיינה אך ורק בהתאם ובכפוף להוראות החוק, לרבות הוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א - 1981, הוראות חוק המכר, התשכ"ח - 1968, והוראות חוק כרטיסי חיוב התשמ"ו - 1986, ו/או בכפוף למדיניות נתח קצבים כפי שתהא מעת לעת.

52. זכות הביטול אינה עומדת במקרים הבאים: 1. מוצרים שלא ניתן להשתמש בהם פעם נוספת ו/וא לספקן לצרכן אחר ו/או מוצרים שערכם יאבד בפרק הזמן עד לחזרתם לעסק ("טובין פסידים" כמשמעם בחוק הגנת הצרכן) 2. לגבי טובין שיוצרו במיוחד בעבור הצרכן בעקבות העסקה 3. טובין הניתנים להעתקה שכפול והקלטה לאחר פתיחת אריזתם המקורית. 4. במקרה של ביטול העסקה מסיבה שאיננה פגם או אי התאמה בין המוצר לבין הפרטים שנמסרו לגביו על ידי המוכר המציע - הלקוח יתבקש להחזיר את המוצר לחברה במקום שבו היא מנהלת את עסקיה 5. ביטול העסקה כפוף לכך שהמוצר ישוב לחברה באריזתו המקורית, שלם ו/או ללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם ו/או קלקול מכל מין וסוג שהוא.

53. האמור בתקנון זה יחול גם במידה ולקוח בחר לבצע הזמנה באמצעות הטלפון או בדרך אחרת.

מוצרים:

54. בנוסף, נתח קצבים מוכרת באמצעות האתר מוצרים של חברות אחרות, במקרה זה יחולו תנאי תקנון זה בשינויים המחויבים על היצרן / הספק של מוצרים אלו.

55. ייתכנו טעויות ו/או אי התאמות בסימון המוצרים ומחירם. ייתכנו הפרשים בין מחירי האתר למחירי החנות הפיזית. המבצעים באתר עשויים להשתנות מעת לעת ואינם קשורים למבצעי החנות הפיזית.

56. אלרגניים / גלוטן – אין להסתמך על הפירוט המופיע במרכיבי המוצר כפי שמופיעים באתר, במידה ומופיעים. יש לקרוא את המופיע על גבי המוצר לפני השימוש בו.

57. התמונות הינן להמחשה בלבד.

58. הנתונים המופיעים לעניין המוצרים, הרכבם, תכונותיהם וכיוצ"ב נמסרו על-ידי ספקי המוצר ועל כן הנם באחריותם הבלעדית.

59. נתח קצבים אינה אחראית לנזק כלשהו (לרבות נזק לגוף) ו/או הפסד ו/או חסרון כיס (להלן: "נזק מכל סוג שהוא") שייגרם ללקוח נתח קצבים  ו/או לצד ג' כלשהו כתוצאה מרכישה המתבצעת ב-נתח קצבים  ו/או מאי היכולת לבצע רכישה ושייגרם כתוצאה ממעשה ו/או ממחדל ו/או מרשלנות של הלקוח ו/או צד ג' כלשהו, לרבות, רכישה המתבצעת באמצעות כרטיס אשראי ללא הסכמת בעליו, רכישה המתבצעת על ידי קטין ו/או פסול דין ללא הסכמת הוריו ו/או אפוטרופסו, פעולה שתבוצע באתר על ידי צד ג' כלשהו שיכנס לאתר ויגרום נזק, פעולה שתבוצע על ידי צד ג' כלשהו תוך שימוש בסיסמת הלקוח בנתח קצבים וכדו'.

60. הלקוח יישא באחריות מלאה לנזק ו/או חסרון כיס מכל סוג שהוא שייגרם לו ו/או לנתח קצבים ו/או לצד ג' כלשהו בגין טעות שביצע בהקלדת הנתונים, לרבות, טעות בהקלדת כתובתו, טעות בהקלדת פרטי כרטיס האשראי, טעות בהקלדת כתובת לאספקת ההזמנה וכיוצא באלה טעויות.

61. נתח קצבים לא תהא אחראית לנזק מכל סוג שהוא שייגרם, במישרין או בעקיפין, ללקוח ו/או לצד ג' כלשהו, בכל הקשור למוצרים שיירכשו ב-נתח קצבים. מבלי לפגוע בכל האמור לעיל, בכל מקרה לא תישא נתח קצבים בסכום נזק העולה על מחיר המוצרים אשר הוזמנו ושולמו על ידי הלקוח.

הצטרפות, דיוור ומאגר נתונים:

62. באמצעות הזנת פרטי הקשר, מבצע המשתמש Opt-In (הצטרפות) למאגר חברת נתח קצבים ומאשר בכך לחברה או למי מטעמה לשלוח אליו הודעות שיווקיות לכתובת המייל ו/או הטלפון וכן לנתח מידע סטטיסטי הנוגע לשימושו באתר. כל משתמש רשאי להסיר את עצמו ממאגר המידע של החברה, במידה ויבחרו כך, יהא עליו להודיע על כך לחברה בכתב בהתאם להוראות כל דין.

63. שימוש באתר נתח קצבים מהווה הסכמה של המשתמש בו להיכלל במאגר המידע של החברה. החברה ו/או מי מטעמה תהא רשאית לפנות אל המשתמשים באמצעות דוור ישיר, לרבות בדואר ישראל או דואר אלקטרוני וכן באמצעות פניות טלפונית ו/או באמצעות הודעות "פוש" באפליקציה, למטרות קידום מכירות, שיווק וכיוצ"ב.  

64. אתר נתח קצבים יהא רשאי להשתמש בפרטים שהמתשמש מסר ובמידע שיאסוף אודות דפוסי השימוש באתר ודפוסי הקניה של המזמינים וזאת  לצורך שיפור השירותים, והקשר עם המשתמש, לצורך דיוור ישיר ו/או לצורך ניתוח ומסירת מידע סטטיסטי וכיוצ"ב לצד ג' אחר, לרבות למפרסמים, ובלבד שמידע זה לא יזהה את זהותו של המזמין.

65. החברה תשמור את המידע שייאסף במאגריה ותהא רשאית להשתמש בו לפי ראות עיניה במגבלות הוראות תקנון זה וכל דין.

דין וסמכות שיפוט:

66. על ההתקשרות בין הלקוח לבין נתח קצבים במסגרת נתח קצבים ובמסגרת האמור בתקנון זה יחולו הוראות הדין הישראלי בלבד.

67. פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל פעולה או סכסוך הנובע ממנו יעשו בהתאם לדין הישראלי בלבד ולבית המשפט המוסמך באחד מהמחוזות תל אביב-יפו, חיפה, ירושלים או ב"ש תהא מסורה סמכות השיפוט הבלעדית